Bazénová chemie | Výroba a prodej chemikálií

25 let úspěšného rozvoje oslavila 25. května 2017 česká společnost Proxim, výrobce a distributor chemických látek a přípravků. Slavnost proběhla v atraktivním prostředí královéhradeckého Park Golf Clubu za účasti řady obchodních partnerů Proximu. 

 

25 let úspěšného rozvoje oslavila 25. května 2017 česká společnost Proxim, výrobce a distributor chemických látek a přípravků. Slavnost proběhla v atraktivním prostředí královéhradeckého Park Golf Clubu za účasti řady obchodních partnerů Proximu. 

Úvodního slova se ujal zakladatel společnosti pan Jan Kroupa starší, který přivítal přítomné a poděkoval za spolupráci při rozvoji společnosti. V krátkém shrnutí se návštěvníci seznámili s historií firmy a jejími klíčovými milníky. Následovaly sportovní aktivity v areálu klubu, kde si účastníci mohli vybrat mezi golfovou akademií, závodem v orientačním běhu a frisbee, jež zaujalo především nejmenší účastníky.

Hlavní večerní část oslavy se nesla v duchu špičkového kulinářského umění. Duo profesionálních kuchařů potěšilo nejen gurmány, ale i ty, kdo chtějí tvořit exkluzivní pokrmy ve své vlastní kuchyni. Součástí večera totiž byly rovněž praktické rady a názorné ukázky práce na přípravě surovin a jídel. Slavnostní večer zakončila hudební produkce.

Pro Jana Kroupu staršího byla oslava zaslouženou odměnou za čtvrtstoletí intenzivní práce, jíž z malé firmy tří společníků vybudoval zavedeného výrobce specializovaného především na chemii pro bazény a zahradní jezírka. Stranou přitom nezůstali ani zaměstnanci společnosti, což Jan Kroupa st. zdůraznil i svými slovy: „Je velmi důležité mít kvalitní zaměstnance. V našem oboru se toho dá strašně moc zkazit. Každý, kdo u nás je, může i malou chybou udělat obrovské škody. Jsem proto rád, že zaměstnanci svojí prací pomáhají dalšímu růstu firmy a mohu se na ně spolehnout.“

Proxim je ryze českou společností založenou roku 1992. Je výrobcem a distributorem chemikálií a mezi zákazníky je známý především jako specialista na péči o vodu, mimo jiné díky portálu Péče o vodu. Společnost nabízí vlastní řadu specializované chemie pro bazény a zahradní jezírka, dlouhodobě spolupracuje s kanadskou společností Nviron Biosolutions v oblasti výroby enzymatických a bakteriálních přípravků šetrných k přírodnímu prostředí.

 

 
 
 

​OPPIK - program Marketing

Název projektu: PODPORA EXPORTU PROXIM S.R.O. 2019-2020
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013215 

Díky projektu firma PROXIM s.r.o. prezentuje své výrobky a služby na zahraničních veletrzích v Kolíně nad Rýnem, Moskvě a Stuttgartu.