Bazénová chemie | Výroba a prodej chemikálií

Přišly první fotografie velké bazénové soutěže firmy Proxim o OŠETŘENÍ BAZÉNU NA CELÝ ROK ZDARMA!

Tyto poslal pan Miroslav Poč, Šternberk - držíme palce! Posílejte fotografie a lajkujte na: www.facebook.com/Peceovodu

Proxim soutěž s PROBAZEN Proxim soutěž se značkou PROBAZEN

Česká firma Proxim, která vyrábí a prodává bazénovou chemii a má za sebou již přes 20 let zkušeností v oboru péče o vodu, vyhlašuje jedinečnou soutěž. Můžete vyhrát celoroční ošetření vašeho bazénu s naší značkou PROBAZEN®, která představuje ucelenou produktovou řadu bazénové chemie velmi vysoké kvality. Jednotlivé přípravky se vzájemně doplňují a na sebe navazují. Pochlubte se svým bazénem! Vyfoťte svůj bazén nebo dění okolo něj a fotografii nám pošlete spolu se jménem, adresou a telefonem na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Předmět: Soutěž PROBAZEN.

Výhru, kterou je celoroční ošetření vašeho bazénu se značkou PROBAZEN®, získají 3 soutěžící, které po skončení soutěže vybere tříčlenná porota tvořená zástupci firmy Proxim.

Navíc můžete vyhrát i v další soutěži na Facebooku. Každý měsíc po dobu trvání soutěže bude fotografie s největším počtem lajků "Líbí se mi" ohodnocena extra výhrou, kterou jsou produkty: Dávkovač tablet s teploměrem, DUO tablety MAXI 1 kg a Zazimovač 1 l značky PROBAZEN.

Výhercem se může stát každý, rozhodnout může cokoliv - váš dokonalý bazén, jeho příkladné čištění, neobyčejná radost z koupání, originální kompozice nebo i vtipná situace. Vaše fotografie budou vystaveny na Facebooku: www.facebook.com/Peceovodu a na webu firmy: www.proxim-pu.cz

Soutěž trvá od 1. 4. 2014 do 31. 8. 2014. Celé znění soutěže a jejích všeobecných podmínek se dočtete na stránkách: www.proxim-pu.cz

Přejeme hodně štěstí a držíme palce.

Náš tip

Navštivte náš poradenský portál

Poradenský portál, kterým vás provede Dr.Vodička, odborník na péči o vodu. Poradím vám s ošetřením vody v zahradních i veřejných bazénech, vířivkách a wellness, okrasných a koupacích jezírkách.

www.peceovodu.cz