Bazénová chemie | Výroba a prodej chemikálií

K našim prioritám patří otevřený a individuální přístup k zákazníkovi a to jak ke koncovému, tak k firmám a institucím, proto nabízíme možnost poradenské a obchodní spolupráce i spolupráce na vývoji a testování nových produktů.

Máte jakoukoliv otázku týkající se sortimentu, který vyrábíme, nebo produktů z chemické a bioenzymatické oblasti? Nejste si jisti fungováním, použitím nebo výrobou některých produktů? Řešíte problém s vyčištěním vody v nádrži, bazénu či jezírku? Můžete se na nás obrátit, nabízíme Vám poradenskou spolupráci.

Odborný poradce

Jako odborný poradce asistujeme při plnění legislativních požadavků veřejných provozovatelů bazénů, koupališť a wellness. Zaměřujeme se zejména na poradenství v oblasti dopravy, skladování, manipulace a nakládání s chemickými látkami a přípravky. Poradíme i každému, kdo si neví rady se svým zahradním bazénem nebo jezírkem. Pro tento účel jsme zřídili poradenský web www.peceovodu.cz.

Pomoc při likvidaci sinic

Deník Právo - testy Čističe bio jezírek na přehradě Skalka - zde.
Pardubické firma v pilotních experimentech zlikvidovala 80% sinic na přehradě Skalka u Chebu.

 
 

​OPPIK - program Marketing

Název projektu: PODPORA EXPORTU PROXIM S.R.O. 2019-2020
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013215 

Díky projektu firma PROXIM s.r.o. prezentuje své výrobky a služby na zahraničních veletrzích v Kolíně nad Rýnem, Moskvě a Stuttgartu.