Bazénová chemie | Výroba a prodej chemikálií

Česká firma Proxim, která vyrábí a prodává bazénovou chemii a má za sebou již přes 20 let zkušeností v oboru péče o vodu, vyhlašuje jedinečnou soutěž o OŠETŘENÍ BAZÉNU NA CELÝ ROK ZDARMA!

Můžete vyhrát celoroční ošetření vašeho bazénu s naší značkou PROBAZEN®, která představuje ucelenou produktovou řadu bazénové chemie vysoké kvality. Jednotlivé přípravky se vzájemně doplňují a na sebe navazují.

Bazénová chemie PROBAZEN® účinně dezinfikuje a preventivně působí proti znečištění vody v bazénu. S PROBAZENEM si užijete koupání po celou sezónu!

soutez Co výhrou v soutěži PROBAZEN získáte?

  • kvalitní přípravky k udržení čisté vody v bazénu
  • vysoce účinnou dezinfekci
  • jednoduché použití, snadný návod a rychlý účinek
  • produkty české firmy s dlouhou tradicí a znalostmi z oboru

SOUTĚŽ

Pochlubte se svým bazénem! Vyfoťte svůj bazén nebo dění okolo něj a fotografii nám pošlete spolu se jménem, adresou a telefonem na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Předmět: Soutěž PROBAZEN.

Výhru, kterou je celoroční ošetření vašeho bazénu se značkou PROBAZEN®, získají 3 soutěžící, které po skončení soutěže vybere tříčlenná porota tvořená zástupci firmy Proxim.

Výherní balíček přípravků pro celoroční ošetření bazénu obsahuje: DUO Tablety MAXI 1 kg, Stabilizátor tvrdosti 1 l, Multi Tablety MAXI 5v1 5 kg, pH MINUS 7 kg, Chlor šok 2,4 kg, Vločkovač tekutý 1 l, Gelový čistič 1 l, Zazimovač 1 l, Bazénový minitester Cl/pH.

Navíc můžete vyhrát i v další soutěži na Facebooku. Každý měsíc po dobu trvání soutěže bude fotografie s největším počtem lajků "Líbí se mi" ohodnocena extra výhrou, kterou jsou produkty: Dávkovač tablet s teploměrem, DUO tablety MAXI 1 kg a Zazimovač 1 l značky PROBAZEN.

Výhercem se může stát každý, rozhodnout může cokoliv - váš dokonalý bazén, jeho příkladné čištění, neobyčejná radost z koupání, originální kompozice nebo i vtipná situace.

Vaše fotografie budou vystaveny na Facebooku: www.facebook.com/Peceovodu a na webu firmy: www.proxim-pu.cz

Soutěž trvá od 1. 4. 2014 do 31. 8. 2014. Celé znění soutěže a jejích všeobecných podmínek se dočtete na stránkách: www.proxim-pu.cz

Přejeme hodně štěstí a držíme palce.

Kontakt v případě jakýchkoliv dotazů a připomínek:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 466 511 365
fax: 466 531 635

Všeobecná pravidla soutěží firmy Proxim, s.r.o.

soutez