Bazénová chemie | Výroba a prodej chemikálií

Bezpečnostní a technické listy

Bez bezpečnostních a technických listů by firma Proxim nemohla vyrábět ani prodávat. Bezpečnostní a technické listy obsahují soubory informací pro nakládání s nebezpečnými látkami. Tyto dokumenty jsou zhotovovány pro všechny chemické a biologické produkty, aby byl odběratel těchto produktů informován i o jejich nebezpečnosti.

stáhnout
stáhnout
stáhnout
stáhnout

Podkategorie

Vysoce kvalitní antikorozní nátěry a spreje jsou vyvíjené řadu let a vyráběné z originálních receptur a jsou vhodné zejména pro použití v automobilovém průmyslu i pro použití při domácí údržbě vozidel a jiných strojů.

Výroba a prodej a distribuce různých chemických přípravků je důležitou součástí aktivit firmy Proxim. V nabídce je mnoho produktů pro domácnost i pro průmyslové využití, od cukrářského droždí až po modrou skalici.

Spolehlivý a cenově výhodný typ adjuvantu, sloužící ke zvýšení efektivnosti postřikové kapaliny insekticidu proti přezimujícím škůdcům na ovocných dřevinách. Pomocný prostředek, ve vodě rozpustný, obsahující 90 % řepkového oleje a ethoxylované mastné kyseliny.

Vysoce kvalitní produktová řada nemrznoucích směsí do ostřikovačů a rozmrazovačů skel automobilů. Vedle hlavní nemrznoucí složky obsahuje parfém, barvivo, povrchově aktivní látky pro čistící účinek a inhibitory koroze jako prevenci před korozí zařízení ostřikovače.

Pro celoroční koupání v kvalitní vodě našeho bazénu je důležitá soustavná péče a sledování kvality vody. Díky našim dlouholetým zkušenostem dodáváme na trh přípravky PROBAZEN® , které správně a kvalitně ošetří vaši vodu v bazénu během celého roku.

PROBAZEN® je kvalitní bazénová chemie od ryze českého výrobce. Každý majitel bazénu může vybírat mezi osvědčenými přípravky na bázi aktivního chlóru nebo bezchlorovými přípravky s aktivním kyslíkem. Pohodlná údržba vody v bazénu je dosažitelná také díky kombinovaným přípravkům. Pro konkrétní řešení problémů s vodou jsou určeny přípravky pro regulaci pH vody, odstraňování řas nebo zákalu.

Péče o vodu v koupacím nebo okrasném jezírku je velmi komplexní problematikou, proto hned úvodem je nutno říci, že najít univerzální recept na bezproblémový chod jezírka by bylo velmi obtížné. Základní pilíř kvality vody v budoucím jezírku je stavěn již při plánování, projekci a budování jezírka, kdy je nutno zohlednit všechny existující faktory, které budou ovlivňovat biologické, fyzikální a chemické parametry vody.

Firma Proxim vyrábí a na trh dodává bioenzymatické přípravky PROJEZÍRKA®, která patří k nejkvalitnějším produktům na trhu. Při péči o vodu v jezírku bychom vždy měli brát v úvahu, že se jedná o biologický systém vzájemně provázaných procesů, kdy každý nepřiměřený zásah může narušit velmi křehkou rovnováhu, kterou si tento přírodní systém budoval někdy i řadu let. Zároveň je pravdou, že pokud budeme uvážlivě a dle předepsaných instrukcí používat biologické nebo i chemické přípravky, podaří se nám docílit vyšší kvality vody a účinnější prevence vzniku problémů a jejich následného řešení.

Výroba, prodej a distribuce řady technických chemikálií pro široké spektrum průmyslových odvětví, chemický průmysl i jiné obory. Kvalitní a certifikované produkty jsou dodávány v malých i velkoobjemových baleních.

PROSEPTIK je řada biologických přípravků pro zahradu a domácnost. Bio řada přípravků obsahuje aktivátor kompostu pro urychlení kompostování, aktivátor septiků pro rychlou aktivaci rozkladu organického odpadu v septicích, který zabraňuje zápachu. Biologický čistič odpadů pro účinné čištění odpadů a potrubí v domácnostech. PROSEPTIK Bio Tablety jsou šumivé bio tablety s vysokým obsahem účinných bakterií proti zápachu a tvorbě organických usazenin v kanalizaci a potrubí.