Bazénová chemie | Výroba a prodej chemikálií

Ryze česká firma Proxim, výrobce a distributor chemických látek pro zahradu, domácnost i průmysl, která patří k tradičním firmám, které si zakládají na spolehlivosti, kvalitě a obchodním partnerství otevřela svou podnikovou prodejnu v nových prostorách v Rybitví. Prodejna je určena pro všechny, kteří chtějí kvalitně a výhodně nakoupit v místě prodeje.

prodejna

Firemní prodejna nabízí produkty ve více jak 9 kategoriích.

V prodejně najdete produkty bazénové chemie značky Probazen i s příslušenstvím, bioenzymatické výrobky pro ochranu a ošetření okrasných a koupacích jezírek značky Projezirka, včetně kvalitních krmiv této značky pro okrasné ryby.

Také zde najdete produkty značky Proseptik, biologických přípravků pro zahradu a domácnost k ošetření septiků, odpadu, potrubí a kanalizace.

Můžete u nás zakoupit přípravky značky Resistin, vysoce kvalitní antikorozní nátěry a spreje osvědčené značky, Prospa, značka produktů, kterými zajistíte komplexní péči o vodu ve Vaší vířivce po celý rok, Ekol, pomocný prostředek na ochranu rostlin a Proxim Speedy, vysoce kvalitní produktovou řadu nemrznoucích směsí do ostřikovačů a rozmrazovačů a mnoho dalšího.

Nesmíme zapomenout na technické chemikálie a chemické přípravky.

Zde můžete také vyzvedávat objednávky z našeho e-shopu.

Od 29.3.2021 bude prodejna opět v provozu v běžné otevírací době sezóny (po-pá) od 7:00 do 16:30 hod.

Kontakt: Pavel Žáček, tel.: 602 141 200

Na místě Vám poradí odborník.

Kde nás najdete? Prodejna:

PROXIM s.r.o., Stará Obec 318, 533 54 Rybitví
(300 m od SPŠ Stavební Pardubice)
otevřeno: po–pá 7.00–15.30 h

Přijímáme platby kartou.

prodejna