Bazénová chemie | Výroba a prodej chemikálií

Ryze česká rodinná firma Proxim, výrobce a distributor chemických látek pro zahradu, domácnost i průmysl, oslavila v roce 2017 již 25 let na trhu. Společnost Proxim patří k tradičním firmám, které si zakládají na spolehlivosti, kvalitě a obchodním partnerství. Každý rok Proxim připravuje mnoho novinek, inovací a zlepšení svých systémů, obalů a kompletní nabídky. V roce 2017 získala firma Cenu veřejnosti v soutěži Rodinná firma roku a v hodnocení odborné poroty získala 3. místo v kategorii malých firem.

Kromě toho firma Proxim spravuje poradenský portál Péče o vodu, který je neustále aktualizován pro zákazníky a také se neustále pracuje na zlepšování celkové komunikace se zákazníky a trhem prostřednictvím Facebooku, propagačních kampaní, odborných seminářů a různých akcí.

Cíl firmy

Cílem Proximu je zlepšení pozice a vnímání firmy na trhu a také přiblížení se českému zákazníkovi, který je pro nás nejdůležitější. Z nynějšího postu kvalitního výrobce a prodejce bazénové chemie se chceme dostat do povědomí široké veřejnosti jako vyhledávaný odborník a poradce v péči o vodu nejen v bazénech a jezírkách, ale také jako dodavatel kvalitních a cenově dostupných produktů.

Vize firmy

Stát se jedním z předních výrobců a dodavatelů chemických přípravků a bioenzymatických produktů v České republice a důsledně dodržovat všechny zásady během našeho růstu.

Následující manažerské principy nám pomohou tvořit naše rozhodnutí a cíle:

  • nakupovat ty nejlepší suroviny, které odpovídají potřebám našich výrobků a zákazníků
  • umožňovat výborné pracovní prostředí a motivovat zaměstnance k lepším výkonům
  • vždy si budovat spokojené a dlouhodobé zákazníky a odběratele
  • uvědomovat si, že výdělek je klíčem k našemu budoucímu úspěchu
  • strategicky vést firmu podle plánů a marketingových cílů

Věříme, že naše firma naplní výše uvedená kritéria a bude upevňovat a zvyšovat svoji pozici na trhu v oblasti bazénové chemie, chemických přípravků a bioenzymatických produktů.