Bazénová chemie | Výroba a prodej chemikálií

Osvědčení Certifikovaný prodejce uděluje PROXIM s.r.o. od roku 2013 prodejcům, dodávajícím produkty společnosti PROXIM konečným zákazníkům, kteří prokáží , že systém jejich prodeje je v souladu s požadavky stanovenými společností PROXIM s.r.o.

Certifikáty můžete poptat na tomto mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Druhy certifikátů (osvědčení), které můžete získat:

  • OSVĚDČENÍ CERTIFIKOVANÉHO DISTRIBUTORA PRODUKTŮ FIRMY PROXIM s.r.o.
  • OSVĚDČENÍ CERTIFIKOVANÉHO PRODEJCE BAZÉNOVÉ CHEMIE ZNAČKY PROBAZEN

Jsme ryze českým výrobcem přípravků pro úpravu vody, přípravků pro domácnost i profesionální použití a distributorem chemických látek a přípravků pro průmysl. Proxim, s.r.o. je firma s dvacetiletou tradicí a velkým důrazem na kvalitu a odbornost. V zájmu spokojenosti našich vážených zákazníků jsme zavedli systém certifikovaných prodejců, kteří mají naše prověření a silnou podporu prodeje.

Proč se stát certifikovaným prodejcem?

  • získáte spolehlivého dodavatele bazénové chemie, který vám objednávku vyřídí ihned a na zavolání
  • obdržíte certifikát se značkou, který můžete využít při propagaci vašeho e-shopu, kamenného obchodu nebo prodejny

Výhody certifikovaného prodejce?

  • získáte spolehlivého partnera, který vám bude průběžně nabízet výhodné akce, slevy a obchodní bonusy
  • získáte podporu prodeje v podobě propagačních materiálů (letáky, plakáty, samolepky apod.), možnost umístění prodejního stojanu na prodejnu zdarma a v případě vašeho zájmu zajištění promoční akce přímo u vás
  • budete zapojeni do marketingových aktivit firmy jako certifikovaný (doporučený) prodejce – informace o vás v propagačních materiálech, PPC kampaních na Facebooku, na portálu peceovodu.cz, v PR článcích na internetu a ve vybraných časopisech, na akcích Proximu atd.
  • získáte certifikát významný pro vaše zákazníky, kteří lépe vnímají a hodnotí ty prodejce, kteří jsou sami dobře hodnoceni výrobcem a navíc také vlastní propagační „značku“

CERTIFIKÁT PRODEJCE ZNAČKY PROBAZEN

Proxim, s.r.o. je ryze českým výrobcem přípravků pro úpravu vody v bazénech, který má dlouholetou tradici a klade velký důraz na kvalitu a odbornost. Díky marketingové strategii a aktivitám v propagaci se známost firmy Proxim každým rokem zvyšuje a její značka bazénové chemie PROBAZEN patří dnes k nejznámějším a nejvyhledávanějším na trhu. V zájmu spokojenosti našich vážených zákazníků jsme nyní zavedli systém certifikovaných prodejců, kteří mají naše prověření a silnou podporu prodeje. Certifikovaný prodejce značky PROBAZEN se vám vyplatí!

Ukázkový certifikát prodejce značky proxim

 
 

Náš tip

Navštivte náš poradenský portál

Poradenský portál, kterým vás provede Dr.Vodička, odborník na péči o vodu. Poradím vám s ošetřením vody v zahradních i veřejných bazénech, vířivkách a wellness, okrasných a koupacích jezírkách.

www.peceovodu.cz