Bazénová chemie | Výroba a prodej chemikálií

K našim prioritám patří otevřený a individuální přístup k zákazníkovi a to jak ke koncovému, tak k firmám a institucím, proto nabízíme možnost poradenské a obchodní spolupráce i spolupráce na vývoji a testování nových produktů.

Máte jakoukoliv otázku týkající se sortimentu, který vyrábíme, nebo produktů z chemické a bioenzymatické oblasti? Nejste si jisti fungováním, použitím nebo výrobou některých produktů? Řešíte problém s vyčištěním vody v nádrži, bazénu či jezírku? Můžete se na nás obrátit, nabízíme Vám poradenskou spolupráci.

Odborný poradce

Jako odborný poradce asistujeme při plnění legislativních požadavků veřejných provozovatelů bazénů, koupališť a wellness. Zaměřujeme se zejména na poradenství v oblasti dopravy, skladování, manipulace a nakládání s chemickými látkami a přípravky. Poradíme i každému, kdo si neví rady se svým zahradním bazénem nebo jezírkem. Pro tento účel jsme zřídili poradenský web www.peceovodu.cz.

Pomoc při likvidaci sinic

Deník Právo - testy Čističe bio jezírek na přehradě Skalka - zde.
Pardubické firma v pilotních experimentech zlikvidovala 80% sinic na přehradě Skalka u Chebu.

 
 

 

OPPIK - program Marketing

Název projektu: PODPORA EXPORTU PROXIM S.R.O. 2019-2020
Registrační číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013215 

Díky projektu firma PROXIM s.r.o. prezentuje své výrobky a služby na zahraničních veletrzích v Kolíně nad Rýnem, Moskvě a Stuttgartu.
Proxim - vzdělávání pro zaměstnance
Poskytovatel dotace: MPSV ČR
Financování: ESF – Operační program ZAMĚSTNANOST  •  Doba trvání: listopad 2019 až říjen 2021  • Registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0011787
Stručný popis: Projekt umožní realizovat firemní vzdělávání pro zaměstnance firmy PROXIM s.r.o.  Za účelem identifikace konkrétních vzdělávacích kurzů vhodných pro zaměstnance byla ve společnosti realizována analýza vzdělávacích potřeb. Projekt cílí především na rozvoj pracovních znalostí, dovedností a kompetencí potřebných pro kvalitní výkon práce v naší firmě.
Klíčové aktivity: Obecné IT •  Měkké a manažerské dovednosti • Interní lektor